• (+48) 662442262
  • kontakt@shaolinpolska.pl

Treningi Kung-fu Shaolin, Qigong i Sanda we Wrocławiu

Szkoła tradycyjnych sztuk walki Kung-fu z klasztoru Shaolin. Treningi dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych we Wrocławiu. Podczas zajęć uczestnicy będą ćwiczyć techniki walki i formy Shaolin Kung-fu, które pomogą poprawić sprawność fizyczną, koordynację ruchową i umiejętności samoobrony.
ZAREZERWUJ
swoje miejsce teraz.

Kung-fu Shaolin Wrocław


Zapraszamy na nasze kursy Shaolin Kung-fu we Wrocławiu, stworzone z myślą o tych, którzy chcą wzmocnić swoje ciało, umysł i ducha. Dołącz do naszej grupy i odkryj tajniki sztuki walki Shaolin Kung-fu. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

NOWY SEZON od poniedziałku 18 września 2023!

Treningi są prowadzone przez Shi HengZhi 释恒植 (35° pokolenie wojowników uczniów z klasztoru Shaolin) pod nadzorem mnicha-wojownika Shi YanTi 释延提 pochodzącego bezpośrednio z legendarnego klasztoru Shaolin (Henan, Chiny).

  • Kurs Shaolin Kung-fu dla dzieci (6-13 lat). WOLNE MIEJSCA 1. ZAREZERWUJ. Shaolin kung-fu to sztuka walki, która poprawia sprawność oraz zdolność całego ciala. Twoje dziecko wzmocni swoją kondycję fizyczną i zyska pewność siebie. To praca nad kondycją fizyczną, koordynacją ruchową, wzmocnieniem mięśni i uelastycznieniem ciała.

  • Kurs Shaolin Kung-fu dla dorosłych. WOLNE MIEJSCA 1. ZAREZERWUJ. Shaolin kung-fu to sztuka walki, która poprawia sprawność oraz zdolność całego ciala. Treningi wiążą się z poprawą pamięci i koncentracji. Regularne treningi przyśpieszą twój metabolizm, uzyskasz dobrą kondycję i samopoczucie.
  • Kurs Qigong i Medytacji dla dorosłych. WOLNE MIEJSCA 0. ZAREZERWUJ. Qigong i medytacja to skuteczne metody poprawy zdrowia i samopoczucia. Qigong to ćwiczenia ruchowe i oddechowe, które wzmacniają ciało i harmonizują energię. Medytacja to praktyka skupienia uwagi, która redukuje stres i poprawia koncentrację.

  • Kurs Sanda - Chiński boks. WOLNE MIEJSCA 0. ZAREZERWUJ. Sanda to sport walki wywodzący się z Chin, który łączy w sobie techniki bokserskie, kopnięcia oraz rzuty i chwyty, wykorzystywane również jako samoobrona. Jest to dyscyplina zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Regularne ćwiczenia Sanda przynoszą wiele korzyści dla zdrowia i kondycji.

Niezbędny ekwipunek dla uczestników zajęć to: długie dresy (preferowany kolor czarny) i jednolity t-shirt czarny lub biały.

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz do nas!

Kursy 2023/24 Harmonogram Cena
Shaolin dla dzieci (6-13 lat) poniedziałek / środa, 17:00 - 17:45 130* zł/m-c
Shaolin dla dorosłych (począt.) poniedziałek / środa, 18:00 - 18:55 160* zł/m-c
Shaolin dla dorosłych (zaawan.) poniedziałek / środa, 20:00 - 20:55 160* zł/m-c

*cena z roczną subskrypcją

- Opłata wpisowa roczna 110 zł (koszulka szkolna w cenie dla nowych uczniów).
- Miejsce treningów: Szkoła Podstawowa nr 68, wejście od ul. Jemiołowej 18 (Wrocław).


Konto Tygrysy Shaolin Kung-fu: mBank 67 1140 2004 0000 3602 7713 4847
 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.       Polityka prywatności ROZUMIEM