• (+48) 662 442 262
  • kontakt@shaolinpolska.pl

Shaolin Wu Bu Quan

Shaolin Wu Bu Quan to sekwencja, którego uczy się nowych uczniów rozpoczynających praktykę Kung-fu. To doskonały sposób na rozpoczęcie swojej przygody z Kung-fu. Na tej stronie można również zobaczyć prezentację wideo od naszego mistrza, Shifu Shi HengZhi 释恒植.


 

Shaolin Wu Bu Quan (少林五步拳), nazwa tłumaczy się na "Pięść Pięciu Postaw", to Ji ben gong (基本功)czyli sekwencja którego uczy się nowych uczniów tradycyjnego Kung-fu. Jak wszystkie Ji ben gong jego celem jest umożliwienie praktykującemu przyswojenie i metabolizowanie podstawowych postaw i ruchów stylowych, dlatego nie przedstawia szczególnych trudności w technice.
Doskonałe ćwiczenie dla początkujących nie tylko dla techniki, ale także dla oddechu, intensywności spojrzenia i energii. Wu Bu Quan trenuje 5 podstawowych postaw: Ma Bu (馬步), Gong Bu (弓步), Pu Bu (仆步), Xie Bu (蟹步), Xu Bu (虛步), ; nieprzypadkowo to nazywane jest również "Formą 5 postaw".

Zapisz się na nasze treningi Shaolin Kung-fu: Wrocław - PoznańWideo pozycie Wu Bu Quan wykonane przez Shifu Shi HengZhi 释恒植
 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.       Polityka prywatności ROZUMIEM